Strona główna>> Aktualności>>Rozpoczynamy rekrutację na szkolenia i seminaria!

Rozpoczynamy rekrutację na szkolenia i seminaria!

Autor:admin admin

Szanowni Państwo,
 
Mamy przyjemność poinformować, że projekt innowacyjny pn. „Efektywna i skuteczna przedsiębiorczość społeczna” znajduje się obecnie w fazie upowszechniania. W związku z tym serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i seminariów dostępną na stronie internetowej projektu. Będą one stanowiły doskonałą okazję do zaznajomienia się z założeniami, sposobem wykorzystania i obsługą portalu erpes.pl, z drugiej strony pozwolą na teoretyczne i praktyczne poszerzenie wiedzy nt. zarządzania strategicznego, kompleksowego podejścia do rozwiązywania problemów społecznych oraz nawiązywania współpracy międzysektorowej.


Najbliższe seminarium szkoleniowe -
Myślenie biznesowe w działalności podmiotów ekonomii społecznej. Poszukiwanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań: 19 sierpnia 2015 roku (Katowice);

Najbliższe szkolenie: 17-18 sierpnia 2015 roku (Ustroń).

 
Szkolenia, jak i seminaria będą prowadzone przez trenerów z Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem” z Cieszyna oraz przedstawicieli Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego i/lub Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych (w części poświęconej portalowi erpes.pl).

Dokładny terminarz, ramowe programy oraz informacje na temat warunków uczestnictwa znajdą Państwo tutaj.

 

 

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

Załączniki: